تعمیرات تخصصی موتور و گیربکس :انجام تعمیرات تخصصی موتور و گیربکس اتوماتیک مطابق با دستورات و راهنمایی تعمیراتی شرکت تویوتا در تعمیرگاه تخصصی تویوتا و لکسوس(تویوتا سنتر)

در قلب هر خودرو موتور آن جای دارد. موتور قطعه ای است که قدرت را ایجاد می کند و باعث حرکت ماشین می شود. درست مانند قلب انسان، موتور نیاز به نگهداری و مراقبت مناسب دارد. همانطور که با خودروی خود جاده ها را می رانید، موتور به طور طبیعی سایش پیدا می کند، مشکلی که شما را ناگریز نیازمند تعمیر می کند.

تعمیرات موتور قابل اعتماد

مشکلات موتورها می تواند توسط تعدادی از متغیرها ایجاد شود – بعضی از آنها به راحتی تشخیص داده می شود، بعضی دیگر ساده نیستند. هنگامی که مشکلات به وجود می آیند، معمولا در زمان ناخوشایند است. در صورتی که موتور شما نیاز به تعمیر داشته باشد، ما در کالا سرویس می توانیم به سرعت تشخیص و تعمیر موتور خود را برای بازگشت شما در جاده ها انجام دهیم.

تعمیر موتور، خدمات و تعمیر و نگهداری

تسمه تایم (کمربند زمان بندی) بخشی از موتور است که نیاز به خدمات رایج ترین نیاز به خدمات و تعمیرات را دارد. تسمه تایم باید در 60 کیلومتری و دوباره در 100 کیلومتری بررسی شود.
نشت بنزین نشانه ای روشن از یک موتوری است که نیاز به تعمیرات دارد و تقریبا همیشه نتیجه مستقیم تعمیر و نگهداری ضعیف است. مهر و موم سخت و خشک می شوند و در مقابل از دست دادن مایعات محافظت نمی شوند. نشت می تواند منجر به خرابی فاجعه بار موتور شود.

بررسی دقیق این اجزاء موتور ممکن است مانع آسیب بیشتر یا خرابی موتور شود. دلایل زیادی وجود دارد که چرا موتورها کار خود را متوقف می کنند. این فقط می تواند یک بخش معیوب باشد که به آسانی جایگزین می شود و اغلب موتورها را نجات می دهد.

موتور های 4 و 6 سیلندر

تخصص ما تعمیر انواع موتور های 4 و 6 سلیندر تویوتا با ابزار مخصوص و کادر مجرب می باشد.

موتور های 8 و 12 سیلندر

غول های تویوتا دیگران نگران تعمیر و رفع عیب موتور خودرو خود نباشید. تعمیرگاه تخصصی موتور تویوتا در خدمت شما عزیزان.

موتورهای دیزل

عیب یابی و تعمیر تخصصی موتور های دیزل خودرو های ژاپنی و دارنده استانداردهای بین المللی و کاملا مجهز.

موتور خورجینی

یکی از محبوب‌ترین ساختار سیلندرها در دنیای خودرو، موتورهای Vee یا خورجینی است. وجه تسمیه‌ی خورجینی اشاره به حالت مورب سیلندرها دارد که در دو طرف قرار می‌گیرند.

موتورهای خطی

نام‌های دیگر این آرایش Straight یا InLine است. این نوع آرایش اشاره به موتورهایی دارد که سینلدرها درون آن به‌صورت عمودی و البته پشت سر هم قرار می‌گیرند.

رفع اررور‌های موتور

ابزارهای تخصصی و با قابلیت اتصال به شرکت سازنده امکان رفع تمامی ارور های موتور های تویوتا  را فراهم کرده اند.


ارسلان کریم پور:  09129734626
آدرس شعبه اول: خیابان مطهری، تقاطع مفتح، خیابان جهانتاب، مجتمع خودرویی کاج
آدرس شعبه دوم: نیاوران، کاشانک، نرسیده به آجودانیه، کوچه پوریا، مجتمع خودروئی کاج
آدرس شعبه سوم : شهرک غرب، یادگار امام شمال، بعد از ورودی فرحزاد، ایثارگران جنوب، نبش دبیرستان ۹ دی

همراه :ارسلان کریم پور:  09129734626

همراه : مهندس ارمان کریم پور: 09123772052

ایمیل : info@toyotacenterir.com